Template:Infobox block/doc: Difference between revisions
mNo edit summary |
No edit summary |
||
| Line 35: | Line 35: | ||
|renewable= | |renewable= | ||
|stackable= | |stackable= | ||
|availability= | |||
|data= | |data= | ||
|fluidspeed= | |fluidspeed= | ||
| Line 106: | Line 107: | ||
|- | |- | ||
| <code>stackable</code> || Stackable || N/A | | <code>stackable</code> || Stackable || N/A | ||
|- | |||
| <code>availability </code> || The availability of an item || ? | |||
|- | |- | ||
| <code>data</code> || Single decimal data value || ''None'' | | <code>data</code> || Single decimal data value || ''None'' | ||