HealingPrettyGood:Heart Crystal Shard: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 16: | Line 16: | ||
=== Crafting ingredient === | === Crafting ingredient === | ||
{| class="wikitable mw-collapsible" | |||
{{Crafting | |+ | ||
! | |||
! | |||
|- | |||
|{{Crafting | |||
|A1=HealingPrettyGood:Heart Crystal Shard|B1=HealingPrettyGood:Heart Crystal Shard | |A1=HealingPrettyGood:Heart Crystal Shard|B1=HealingPrettyGood:Heart Crystal Shard | ||
|A2=HealingPrettyGood:Heart Crystal Shard|B2=HealingPrettyGood:Heart Crystal Shard | |A2=HealingPrettyGood:Heart Crystal Shard|B2=HealingPrettyGood:Heart Crystal Shard | ||
|Output=HealingPrettyGood:Heart Crystal Block, 4}} | |Output=HealingPrettyGood:Heart Crystal Block, 4}} | ||
| | |||
|- | |||
|{{Crafting | |||
|A1=HealingPrettyGood:Heart Crystal Shard|B1=HealingPrettyGood:Heart Crystal Shard | |||
|C1=HealingPrettyGood:Heart Crystal Shard | |||
|A2=HealingPrettyGood:Heart Crystal Shard|B2=Apple | |||
|C2=HealingPrettyGood:Heart Crystal Shard | |||
|A3=HealingPrettyGood:Heart Crystal Shard|B3=HealingPrettyGood:Heart Crystal Shard | |||
|C3=HealingPrettyGood:Heart Crystal Shard | |||
|Output=HealingPrettyGood:Crystal Apple, 1}} | |||
| | |||
|- | |||
|{{Crafting | |||
|A1=HealingPrettyGood:Heart Crystal Shard|B1=Ghast Tear | |||
|C1=HealingPrettyGood:Heart Crystal Shard | |||
|A2=HealingPrettyGood:Heart Crystal Shard|B2=HealingPrettyGood:Heart Crystal Shard | |||
|C2=HealingPrettyGood:Heart Crystal Shard | |||
|B3=HealingPrettyGood:Heart Crystal Shard | |||
|Output=HealingPrettyGood:Crystal Heart, 1}} | |||
| | |||
|- | |||
|{{Crafting | |||
|A1=Gold Ingot|B1=HealingPrettyGood:Crystal Heart|C1=Gold Ingot | |||
|A2=HealingPrettyGood:Heart Crystal Shard|B2=HealingPrettyGood:Ender Soul | |||
|C2=HealingPrettyGood:Heart Crystal Shard | |||
|A3=Gold Ingot|B3=HealingPrettyGood:Bottle O' Healing|C3=Gold Ingot | |||
|Output=HealingPrettyGood:Heart Container, 1}} | |||
| | |||
|- | |||
|{{Crafting | |||
|A1=Gold Ingot|B1=Gold Nugget|C1=Gold Ingot | |||
|A2=HealingPrettyGood:Heart Crystal Shard|B2=Glass Pane | |||
|C2=HealingPrettyGood:Heart Crystal Shard | |||
|A3=Gold Ingot|B3=Gold Nugget|C3=Gold Ingot | |||
|Output=HealingPrettyGood:Empty Heart Container, 1}} | |||
| | |||
|} | |||
===Brewing ingredient=== | |||
{{Navboxes/HealingPrettyGood}} | {{Navboxes/HealingPrettyGood}} | ||